Polecamy film

5qAkqeVC7bMplay
RAwC7Nx6Bs8play

Z NIMI ZAWSZE BEZPIECZNIE :)

        W środę (27.09) oraz w czwartek (28.09) starszaki z grup Misie i Wiewiórki oraz średniaki z Krasnali mieli okazję spotkać się z ludźmi, którzy dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.
       Do naszego przedszkola przybyli mili goście- policja, straż pożarna, oraz ratownicy medyczni. Do dzieci przyjechali pojazdami uprzywilejowanymi- radiowozem, karetką oraz wozem strażackim. Na pokład tych pojazdów chętnie wsiadali ciekawi wrażeń przedszkolacy.
      Przedstawiciele każdego z tych zawodów opowiedzieli o swojej pracy. Pokazali narzędzia pracy  którymi na co dzień ratują ludzkie życie i zdrowie , a także opowiedzieli dzieciom o zasadach bezpieczeństwa na drodze, co robić gdy wybuchnie pożar, a także jak należy się zachować w przypadku różnych zagrożeń. Ratownik medyczny przeprowadził szybki kurs pierwszej pomocy.
       Wielkie podziękowania za zorganizowanie tych pouczających zajęć dla naszych dzieciaków kierujemy do mamy Franka z grupy Krasnale, do mamy Ani z grupy Wiewiórki, oraz do taty Antosia z grupy Misie. Serdecznie dziękujemy także policji, strażakom i ratownikom medycznym za miłe odwiedziny i wspaniałą lekcję bezpieczeństwa.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to top